Nimva: the Best and most Popular WordPress Theme We Created

More than 15,000+ Users and counting, are using our most popular creation: Nimva. Purchase the Nimva theme today and improve your business.


bp20

Nimva Theme – Multi Purpose Excellence

With Nimva you don’t need any programming skills at all. Thanks to the advanced Theme Options interface we have created you can modify almost everything with just some simple clicks. The page builder also allows you to create live page layouts, meaning that as you add elements, the page will render them in real time. This way you will save time and you can easily change page elements without going to the backend.

tene37(2254)
  • Front page and Back end Page Builder
  • Video Backgrounds for pages and row elements
  • Infinite color layouts
  • Fully responsive design
  • Life time Support & Updates
  • Multiple layout options for home pages, portfolio and blog section

Come Meet Us, We’d Love to Say Hello!


CSS Rules
Development Hours
Support Hours
1400+ Coffee Cups

See What Our Clients Have to Say About Nimva

No extra fee when it comes to support. We provide everything for free after you purchase our Nimva theme. Anything you need just ask!
Ve více než 25leté historii činosti mojí firmy byl mj. důležitý rok 2000, kdy se spojily naše cesty s panem Liborem Kokšalem v počátku dlouhodobé, více než 15leté kvalitní spolupráce a od té doby nebylo třeba vyhledávat žádného jiného patnera se zadáváním grafických návrhů a zpracování jakýchkoliv různorodých firemních materiálů. Výslednicí je i naše firemní prezentace a ve vizuálním ztvárnění i logo firmy AGENS - ing. J. Dědič. Preciznost, operativa a včasnost, invence, odbornost a variantnost řešení se vždy snoubila s činností a přístupem pana Kokšala. V neposlední řadě pak nelze opominout jeho vždy naprosto seriózní přístup, takže bez nadsázky mohu konstatovat, že naše spolupráce během let došla až k té kýžené metě, kdy pracovní schůzky jsou zároveň setkáními s radostí plánovanými a přátelskými.
Ing. Josef DědičAGENS
Proč jsme začali spolupracovat s panem Liborem Kokšalem a jeho designlk.cz? Z jednoho prostého důvodu: to, co musím jiným grafickým studiím složitě vysvětlovat anebo zadávat, stačí panu Kokšalovi několika slovy nastínit a on dokáže rychle a přesně vystihnout podstatu naší představy a rychle a většinou v několika verzích vytváří perfektní grafické návrhy. Vždy v domluveném termínu a za výbornou cenu.
MUDr. František FilipiFILIDENTAL-Mars, s.r.o.
S prací pana Kokšala jsem absolutně spokojená a proto s ním spolupracuji již 16 let a musím říci, že mě opravdu nikdy nezklamal. Vždy mě příjemně překvapí svými nápady a profesionálně odvedenou prací. Zakázky jsou vždy perfektně a v termínu zpracované, přitom za rozumnou cenu. Když k tomu ještě přidám profesionální a přitom lidský přístup ke klientovi, myslím, že není již co dodat.
Bohumila SieglováSmile Dent
Copyright 2015 designlk.cz | All Rights Reserved